Razem już 20 lat!

NZOZ AAVITA rozpoczął działalność w grudniu 1998 roku. Od 1999 roku funkcjonujemy w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, mając podpisane kontrakty z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz Stomatologii.

Kompleksowa opieka

NZOZ AAVITA to wszechstronna placówka oferująca szeroki wachlarz usług medycznych w zakresie diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na pięciu filarach:
• ambulatoryjna opieka specjalistyczna w ramach NFZ;
• stomatologia w ramach NFZ;
• prywatne poradnie specjalistyczne w różnych dziedzinach nauk medycznych;
• kompleksowa diagnostyka (nowoczesna pracownia RTG, laboratorium analityczne, USG, EKG, audiometria, spirometria, videostroboskopia);
• medycyna pracy w pełnym zakresie, dla zakładów pracy i osób prywatnych, w tym badania kierowców, badania lekarskie, psychologiczne i psychiatryczne na licencję kwalifikowanych pracowników ochrony i zabezpieczenia technicznego, badania do pozwolenia na broń.

Wszystko dla pacjentów

Naszym nadrzędnym celem jest zaufanie i satysfakcja pacjentów budowana poprzez stałe podnoszenie jakości i kompleksowości, a także zwiększanie dostępności świadczonych usług. Staramy się, aby każdy pacjent był przyjęty fachowo i profesjonalnie oraz czuł się u nas bezpiecznie.

Tylko wybitni fachowcy

Usługi świadczone są przez starannie dobrane grono lekarzy, mających do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz wsparcie wykwalifikowanego zespołu doświadczonych pielęgniarek. 

Jakość potwierdzona ISO 9001

Politykę jakości realizujemy poprzez wdrożenie i spełnianie wymagań certyfikatu ISO 9001, który wdrożyliśmy w 2007 r. Corocznie prowadzimy audyt nadzoru, w trakcie którego sprawdzana jest zgodność procedur z normą.

Prawo atomowe

Na podstawie art. 32c ust. 1 ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. - Prawo atomowe (tekst jedn. Dz. U. z 2019 r., poz. 1792 ze zm.) informuję, że stosowanie urządzeń wytwarzających promieniowanie jonizujące w celach diagnostycznych na terenie AAVITA p. z o.o. Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna – nie wpływa na pogorszenie stanu środowiska naturalnego. Poziom zmierzonych dawek promieniowania na zewnątrz obiektu jest na poziomie tła naturalnego.

Data zamieszczenia informacji: 16.10.2022 r.